free bootstrap template

Eres Dekorasyon ve Mobilya

Eres Dekorasyon İşi Büyümenin, kalite ile beraber olacağı prensibi doğrultusunda gün geçtikçe hacimlenen bir yapısı vardır. Bu Hacim artışı, iyi bir altyapı olması nedeniyle firmamıza sürekli artı dinamik katmıştır. Seri şekilde projelerin üretimini kendi fabrikasında yapmakta olup modüler mobilya alanında gelmiş olduğu nokta, mobilya sanayisinin fabrikasyon ürünlerdeki kalite standartlarını önemli derecede artırmıştır.

Firmamız 2009 yılında başladığı kalite standardizasyon çalışmaları ile kalite prensibini belgeleme yolunda hızla ilerlemektedir. 2150m2 kapalı alan, 350m2 açık alan olmak üzere toplam 2500m2 lik bir üretim atölyesine sahip firmamızda 2 yönetici ve 30 adet uzman elemanları, CNC ebatlama makinesi, Bantlama makinesi gibi son teknolojik makine parkuru ile yüksek hızda kaliteli hizmet vermektedir. Değerlerimiz: Kaliteli hizmet anlayışının her zaman artı değer ve çözümlere profesyonelce yaklaşmanın ise iş gücünün daha verimli hale getirdiğinin farkındayız.

Bu anlayışla müşterilerimize en kısa sürede ve uygun maliyetle hizmet sunuyoruz. Proje aşamasından, uygulamasına kadar ki süreci verimli çalışarak zamanı iyi kullanıyoruz. Bunu sürekli hale getirmek ve başarıya ulaşmak için sizlerle birlikteyiz. Kalite Politikamız Mobilya ürünleri, dekorasyon hizmetinin yanı sıra, led tabela ve reklam ürünlerini de bünyemize katarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ve yetişkin personelimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli bir yenilenme ve gelişme içindeyiz. Arnavutköy / Hadımköy' deki yeni yerimizi faaliyete geçirdik. Sektördeki amacımız sizlere daha iyi hizmet vermektir. Kadromuz Teknik Ressam, CNC Operatörü, Kalite Kontrol Personeli ve 30' u aşkın Üretim Personelimizle hizmet vermekteyiz.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2020 ERES DEKORASYON & REKLAM